City prezanton fanellat e treta, kopjon Barcelonën - Bota Sot
City prezanton fanellat e treta, kopjon Barcelonën

Futboll

City prezanton fanellat e treta, kopjon Barcelonën

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 08:32
Ilustrim

Manchester City ka prezantuar fanellat e treta për sezonin e ri.

Kampionët e Premierligës do të jenë më ndryshe se herëve të tjera.

Fanellat do të prodhohen nga PUMA dhe kanë dy ngjyra të përziera.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...