Arsenali kërcënon Cityn, sytë ka Alves - Bota Sot
Arsenali kërcënon Cityn, sytë ka Alves

Futboll

Arsenali kërcënon Cityn, sytë ka Alves

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:59
Dani Alves

Arsenali mund të hyjë në garë për mbrojtësin e PSG, Dani Alves.

Braziliani është një lojtar i lirë pasi kontrata e tij me PSG ka përfunduar muajin e kaluar.

City është duke u munduar që një kohë të transferojë në ekip Alvesin, ku edhe trajneri i Cityt, Pep Guardiola e dëshiron një bashkim me brazilianin që e ka trajnuar gjatë kohës kur ishte trajner i Barcelonës.

Emery ka për momentin 45 milionë euro në buxhet dhe mund të harxhojë disa nga këto para për të transferuar brazilianin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...