Edhe tri klube spanjolle hyjnë në garë për Fekir - Bota Sot
Edhe tri klube spanjolle hyjnë në garë për Fekir

Futboll

Edhe tri klube spanjolle hyjnë në garë për Fekir

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 13:52
Nabil Fekir

Real Betis, Sevilla dhe Valencia kanë hyrë në garë për yllin e Lyonit, Nabil Fekir.

Algjeriani ishte afër transferimit në Liverpool sezonin e kaluar dhe ka vendosur që ketë verë të largohet nga Lyoni.

25 vjeçari ka refuzuar mundësinë e transferimit në Kinë dhe ka mundësi që sfida e radhës të jetë në Spanjë.

Tjetër ekip i interesuar për Fekirin është edhe Arsenali.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...