Dy gjigantët italian në garë për mesfushorin e Fulham - Bota Sot
Dy gjigantët italian në garë për mesfushorin e Fulham

Futboll

Dy gjigantët italian në garë për mesfushorin e Fulham

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 15:17
Jean Michael Seri

Milani dhe Roma janë të interesuar për të transferuar në ekip mesfushorin e Fulhamit, Jean Michael Seri.

Seri është duke u munduar të largohet nga Fulhami këtë verë dhe ka shumë mundësi që e ardhmja e tij të jetë larg Premier Leagues.

Ekipe tjera të interesuar për lojtarin janë: Crystal Palace, Napoli dhe Interi.

Seri është rikthyer në Fulham pasi kombëtarja e tij është eliminuar nga Kupa e Afrikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat