"Sarri është tradhtar, nuk dua të flas më për të!" - Bota Sot
"Sarri është tradhtar, nuk dua të flas më për të!"

Futboll

"Sarri është tradhtar, nuk dua të flas më për të!"

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 17:44

Sulmuesi i Napoli-t, Lorenzio Insigne, ka folur në lidhje me kalimin e Maurizio Sarri-t te Juventusi. Ai mendon se ish-trajneri i napolitanëve ka kryer një tradhti dhe nuk do të flasë më për të. 

"E kam thënë dhe e them sërish, për ne napolitanët, kalimi te Juventusi ishte tradhti dhe ashtu do të jetë gjithmonë. Ne duhet të mendojmë për veten dhe të mundohemi ta mundim atë me të gjitha mënyrat. 

"Tani ka shkruar te Juventusi dhe nuk dua të flas më për të. Fitimi i kampionatit është një ëndërr për të gjithë ne dhe duhet ta provojmë sërish", - tha sulmuesi italian. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...