Mandzukic nuk do të kthehet te Bayern, zbulohet motivi! - Bota Sot
Mandzukic nuk do të kthehet te Bayern, zbulohet motivi!

Futboll

Mandzukic nuk do të kthehet te Bayern, zbulohet motivi!

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 17:58
Mario Mandzukic

Një dëshirë e madhe për t'u kthyer aty ku është bërë i madh, por që nuk do të realizohet. Mario Mandzukic duhet të kërkojë një tjetër skuadër dhe, nëse nuk pranon Borussia Dortmund, atëherë një tjetër kampionat ose mundësi.

Bayern Munich i ka mbyllur dyert dhe e ka bërë, sipas "Sport Bild", sepse drejtuesi i bavarezëve, Karl-Heinz Rummenigge, nuk është dakord, duke qenë se kroati është 33 vjeç dhe nuk paraqet një alternativë të mirë, pasi në perëndim të moshës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...