Roma sytë kah Hysaj - Bota Sot
Roma sytë kah Hysaj

Futboll

Roma sytë kah Hysaj

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 15:23
Elseid Hysaj

Roma i është vënë pas yllit të Napolit, Elseid Hysaj.

Hysaj pasi kaloi një sezon të mrekullueshëm te Napoli, shumë klube evropiane janë të interesuara për të.

Pos Romes, mbrojtësi shqiptar është i kërkuar nga Atletico Madrid, Chelsea dhe Manchester United.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat