Edhe kjo skuadër e madhe e kërkon Hysajn - Bota Sot
Edhe kjo skuadër e madhe e kërkon Hysajn

Futboll

Edhe kjo skuadër e madhe e kërkon Hysajn

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 16:09
Elseid Hysaj

Elseid Hysaj sipas së gjitha gjasave do të largohet nga Napoli, ndërsa për shërbimet e tij nuk mungon interesimi i skuadrave të ndryshme, madje disa prej tyre me mjaft suksese e traditë.

Hysaj nuk ka arritur që te Napoli të bindë trajnerin Carlo Ancelotti, prandaj largimi duket i pashmangshëm,

Mbrojtësi shqiptar është i kërkuar nga Atletico Madrid, Chelsea dhe Manchester United.

Mirëpo, së fundi në “luftë” për Hysajn është inkuadruar edhe Roma, madje duket si zgjidhja më e mundshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat