Një goditje këndi në Brazil thyen ligjet e fizikës - Bota Sot
Një goditje këndi në Brazil thyen ligjet e fizikës

Futboll

Një goditje këndi në Brazil thyen ligjet e fizikës

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 22:25
Pamje nga videoja

Analistët e shumtë dhe sportdashësit nuk kanë arritur ta shpjegojnë trajektoren e topit të krosuar nga këndi në një ndeshje të kampionatit brazilian. 

Madje ata kanë ftuar edhe shkencëtarët t’i japin një përgjigje në televizionet braziliane. 

Topi ka marrë një trajektore të pashpjegueshme teksa ishte në ajër, duke u ngritur për një moment përpara se të ulej. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...