Valencia 40 milionë euro për Fekir - Bota Sot
Valencia 40 milionë euro për Fekir

Futboll

Valencia 40 milionë euro për Fekir

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 11:55
Nabil Fekir

Valencia janë afër transferimit të yllit të Lyonit, Nabil Fekir.

25-vjeçari do të largohet nga Lyoni ketë verë dhe ka disa klube të interesuara për të, mirëpo Valencia ka një përparësi më të madhe.

Për francezin janë të interesuar edhe Arsenali e Real Betisi, transmeton KosovaPress.

Valencia ka gati ofertën prej 40 milionë eurove.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat