Messi çaste romantike me bashkëshorten në pushim - Bota Sot
Messi çaste romantike me bashkëshorten në pushim

Futboll

Messi çaste romantike me bashkëshorten në pushim

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:37
Leo Messi

Leo Messi po shijon pushimet verore në një ishull të Karaibeve, pas zhgënjimit që mori në Copa America.

Ylli argjentinas, i shoqëruar nga bashkëshortja dhe tre fëmijët, ka zgjedhur të pushojë një resort spektakolar në Antigua dhe Barbuda.

Gjatë ditëve që janë zhvendosur në Karaibe, si Leo dhe Antonela nuk kanë hezituar të ndajnë me pasuesit e tyre disa imazhe të udhëtimit.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...