Bayern sytë kah Maier - Bota Sot
Bayern sytë kah Maier

Futboll

Bayern sytë kah Maier

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:35
Arne Maier

Bayern Munich janë duke u interesuar për yllin e Hertha Berlinit, Arne Maier.

Gjigantët e Gjermanisë janë duke u munduar të transferojnë disa lojtarë kwtë verë dhe i nevojiten edhe disa lojtarë të rinj, transmeton KosovaPress.

20-vjeçari ka pasur një rol të rëndësishëm te ekipi i Hertha Berlinit dhe ka spekulime që vlera e tij është 35 milionë euro.

Të interesuar për gjermanin janë: Manchester United dhe Arsenali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...