Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv - Bota Sot
Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv

Futboll

Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 17:56
Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv

Klubi i futbollit Renova ka pësuar ndryshime në kreun e saj. Qenan Idrizi më nuk do të ushtrojë detyrën e kryetarit, ndërsa në vend të tij është zgjedhur Lirim Saiti, i cili kryente funksionin e drejtorit sportiv.

Ndërkohë, ish-kapiteni i Renovës, Fisnik Nuhiu është drejtor i ri sportiv i xhepçishtasve.

Renova nesër luan miqësoren e fundit në përgatitjet në Ohër kundër Tiranës dhe më pas do të kthehet në Tetovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...