Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv - Bota Sot
Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv

Futboll

Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 17:56
Saiti, kryetar i ri i Renovës, Nuhiu drejtor sportiv

Klubi i futbollit Renova ka pësuar ndryshime në kreun e saj. Qenan Idrizi më nuk do të ushtrojë detyrën e kryetarit, ndërsa në vend të tij është zgjedhur Lirim Saiti, i cili kryente funksionin e drejtorit sportiv.

Ndërkohë, ish-kapiteni i Renovës, Fisnik Nuhiu është drejtor i ri sportiv i xhepçishtasve.

Renova nesër luan miqësoren e fundit në përgatitjet në Ohër kundër Tiranës dhe më pas do të kthehet në Tetovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat