Manchester United e mposht Interin - Bota Sot
Manchester United e mposht Interin

Futboll

Manchester United e mposht Interin

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 17:33
Manchester United e mposht Interin

Është luajtur miqësorja mes Manchester United dhe Interit. Sfida ka përfunduar me rezultatin 1:0, me golin e vetëm të shënuar nga Mason Greenwood në minutën e 76-të.

Kjo humbje ishte "shuplaka" e parë për Antonio Conten në krye të zikaltërve, edhe pse duhet theksuar se ishte vetëm një miqësore.

Tashmë skuadrat janë duke u përgatitur për të grumbulluar energjithë dhe për të gjetur formën optimale për sezonin e ardhshëm futbollistik, ku si Unted, por ashtu edhe Interi kërkojnë të arrijnë suksese që mungojnë prej kohësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...