Agjenti i Bale shpërthen kundër Zidane: Është i poshtër - Bota Sot
Agjenti i Bale shpërthen kundër Zidane: Është i poshtër

Futboll

Agjenti i Bale shpërthen kundër Zidane: Është i poshtër

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 13:13
Foto

Agjenti i Gareth Bale ka shpërthyer me akuza kundër trajnerit të Real Madrid, Zinedine Zidane.Situata mes trajnerit francez dhe yllit uellsian është tensionuar pas deklaratave të Zidane, pas përfundimit të ndeshjes Bayern – Real.

Zidane kishte deklaruar se Bale do të kishte qenë mirë që të largohet sa më parë nga ‘Santiago Bernabeu’ dhe këto deklarata duket se nuk i kanë pëlqyer agjentit të lojtarit.

“Zidane është i poshtër që flet ashtu për dikë që ka bërë kaq shumë për Real Madrid” ka thënë Jonathan Barnett.

Ditëve të fundit, emri i Gareth Bale është lidhur ngushtë me një kalim të mundshëm tek Bayern Munich.

Mbetet të shihet cilat do të jenë lëvizjet e lojtarit pas ngjarjeve të fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat