Interi ofron para dhe Perisicin për Lukakun - Bota Sot
Interi ofron para dhe Perisicin për Lukakun

Futboll

Interi ofron para dhe Perisicin për Lukakun

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 09:09
Romelu Lukaku

Inter është duke konsideruar një ofertë të re për sulmuesin e Manchester United, Romelu Lukaku.

Skuadra italiane do të ofroj shërbimet e Ivan Perisic dhe para për të transferuar belgun.

Kroati nuk është në planet e Antonio Contes ndërsa ai mund të zë vend në formacionin e Djajve të Kuq.

31 vjeçari në sezonin e fundit ka shënuar tetë gola dhe tri asistime në 34 paraqitje në Serie A.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat