Boateng befason me skuadrën e re - Bota Sot
Boateng befason me skuadrën e re

Futboll

Boateng befason me skuadrën e re

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 10:55
Foto

Eintracht Frankfurt po shqyrtojnë mundësinë e transferimit të Kevin Prince Boateng përsëri në klub.

32 vjeçari ganez mund të rikthehet në Bundsligë te Eintracht Frankurt, shkruan Bild, përcjell lajmi.net.

Boateng ka qenë për një sezon pjesë e Eintracht Frankfurt në të kaluarën, duke shënuar gjashtë gola dhe duke ndihmuar ata në triumfin në Kupën e Gjermanisë.

Ai u bashkua me Sassuolon në vitin 2018, para se të kalonte një huazim te Barcelona, për të cilët zhvilloi tri paraqitje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...