Rashani ka rënë në radar të Fulhamit - Bota Sot
Rashani ka rënë në radar të Fulhamit

Futboll

Rashani ka rënë në radar të Fulhamit

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 13:34
Rashani ka rënë në radar të Fulhamit

Elbasan Rashani ka rënë në radar të Fulhamit, falë paraqitjeve të shkëlqyeshme me ekipin norvegjez, Odd Ballklubb. 26 vjeçari mund të luajë në Championshipin anglez sezonin e ardhshëm

Fulhami ia ka vënë syrin futbollistit kosovar, Elbasan Rashani, në tentimin e tij për t’u rikthyer në Premierligë, shkruan “Daily Mail”.

“The Cottagers” janë të vendosur ta pasurojnë ekipin e tyre para sezonit që i pret në Championship dhe Rashani, i cili luan në ekipin norvegjez Odd Ballklubb, ka hyrë në radarin e klubit londinez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...