Ky është çmimi i biletave në Sllovaki kundër kampionit të Kosovës - Bota Sot
Ky është çmimi i biletave në Sllovaki kundër kampionit të Kosovës

Futboll

Ky është çmimi i biletave në Sllovaki kundër kampionit të Kosovës

Nga: K. G. Më: 23 korrik 2019 Në ora: 16:09
Ky është çmimi i biletave në Sllovaki kundër kampionit të Kosovës

Nesër në orën 18.00 në Bratisllavë të Sllavakisë, Slovan e pret kampionin e Kosovës, Feronikelin nga Drenasi, në kuadër të rrethit të dytë kualifikues të Europa League në futboll.

Klubi sllovak ka bërë të ditur çmimin e biletave, që kushtojnë, më e shtrenjta 20 euro dhe më e lira 8 euro.
Çmimet e biletave

Kategoria
Premium A104 deri në A108 20 euro
Kategoria I A101, A102, A103, A109, A110  14 euro
II. kategori B101 deri B110, B201 deri B209 12 euro
III. Kategoria C202 deri në C206, D101 deri D106, D205 deri D208 10 euro
Për tifozët C101, C102, C103, C104 8 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...