Futbollisti i Series A i dërgon dhuratë të veçantë Bekim Jasharit - Bota Sot
Futbollisti i Series A i dërgon dhuratë të veçantë Bekim Jasharit

Futboll

Futbollisti i Series A i dërgon dhuratë të veçantë Bekim Jasharit

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 16:41
Futbollisti i Series A i dërgon dhuratë të veçantë Bekim Jasharit

Kryetari i Skënderajt, Bekim Jashari ka pranuar një dhuratë të veçantë nga bashkëvendasi i tij, Përparim Hetemaj.

32 vjeçari që ka prejardhje nga Skenderaji, luan te skuadra e njohur Chievo.

Ai i ka dërguar Jasharit një fanellë të ekipit italian me të cilin luan që 8 vite.

“Një përshëndetje nga Italia me fanellën si dhuratë nga Përparim Hetemaj, si futbollist profesionist i FC Chievo që e lë shpirtin në fushën e lojës.

Edhe pse larg vendlindjes, nuk i harron Skenderajn dhe tifozët e shumtë që ka, në mesin e të cilëve padyshim që jam edhe unë.

Faleminderit, Përparim!

Me shumë respekt nga Skenderaj yt!” shkruan në facebook Jashari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...