Nëse paraqitet ky Flamur idiot e fyes kundër Feronikelit në Sllovaki... - Bota Sot
Nëse paraqitet ky Flamur idiot e fyes kundër Feronikelit në Sllovaki...

Futboll

Nëse paraqitet ky Flamur idiot e fyes kundër Feronikelit në Sllovaki...

Nga: Kemajl Goca Më: 23 korrik 2019 Në ora: 17:33
Nëse paraqitet ky Flamur idiot e fyes kundër Feronikelit në Sllovaki...

Sigurisht se asociacioni më i lart i futbollit evropian, UEFA, nesër do të përcjellë çdo imtësi edhe në tribunat e stadiumit të klubit të futbollit Slovan nga Bratisllava.

Image

Nëse paraqitet ky Flamur idiot e fyes kundër Feronikelit në Sllovaki...

E para, ka ditë që është paralajmëruar se do të futet Flamuri idiot dhe fyes në stadium, ku do të shkruan Kosovo je Serbije (Kosova është Serbi)!

Nëse shpalosen kësi lloj flamuj, sigurisht se UEFA do të marr masa ndëshkuese për Slovanin, sepse ka kohë që është paralajmëruar kjo nga disa serbë në bashkëpunim me disa shikues të Slovanit.

E treta, nesër në orën 18.00 në stadiumin në Bratisllavë, kampioni i Kosovës, Feronikeli nga Drenasi ndeshet me Slovanin, në kuadër të rrethit të dytë eliminator të Europa League në futboll. Gjithçka do të shihet nesër se a do të kemi thirrje raciste në stadium!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...