Prishtina - Shkupi zhvillohet të shtunën - Bota Sot
Prishtina - Shkupi zhvillohet të shtunën

Futboll

Prishtina - Shkupi zhvillohet të shtunën

Më: 25 korrik 2019 Në ora: 16:26
Prishtina - Shkupi zhvillohet të shtunën

Ndeshja miqësore ndërmjet Shkupit dhe Prishtinës e paraparë të zhvillohet në Çair nuk do të zhvillohet në stadiumin e Shkupit përshkak renovimit të stadiumit dhe ndeshja është zhvendosur në Kosovë, të shtunën, por vendi i zhvillimit të stadiumit vendoset ndërkohë, thuhet nga FC Prishtina.

Ndeshja me Shkupin, megjithatë, do të jetë testi më i rëndësishëm i fazës së deritanishme përgatitore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...