Dukagjini-Prishtina, megjithatë zhvillohet të shtunën - Bota Sot
Dukagjini-Prishtina, megjithatë zhvillohet të shtunën

Futboll

Dukagjini-Prishtina, megjithatë zhvillohet të shtunën

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 11:55
Dukagjini-Prishtina, megjithatë zhvillohet të shtunën

Dukagjini i Klinës dhe Prishtina, megjithatë do të zhvillojnë ndeshjen miqësore të paraparë më herët, këtë të shtunë më 3 gusht nga ora 17:30 në Klinë.

Dy skuadrat, po ashtu do të ndeshen edhe në javën e dytë të kampionatit në “Fadil Vokrri”.

Prishtina pas kësaj testuese i zhvillon edhe dy ndeshje tjera miqësore, të mërkurën më 7 gusht në Istog me Onix dhe me 10 gusht me U19 (juniorët) e Prishtinës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...