Suso drejt Francës, Milan kërkon 30 milion euro

Futboll

Suso drejt Francës, Milan kërkon 30 milion euro

Më: 3 gusht 2019 Në ora: 11:43
Suso

Pas dy afrime tek rosonerët, tani radhët e kanë largimet nga skuadra për t'i rregulluar bilancet financiare.

Sipas Tuttosport, janë dy skuadra shumë të interesuara për Suson dhe ato janë Lyon dhe Marseille.

Klubi kuq e zi kërkon 30 milionë euro për shërbimet e Spanjollit, ndërsa lojtari do të dëshironte një pagë prej 6 milionë euro në vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat