Nainggolan i bashkohet Cagliarit - Bota Sot
Nainggolan i bashkohet Cagliarit

Futboll

Nainggolan i bashkohet Cagliarit

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 13:42
Nainggolan

Tanimë është gjithçka zyrtare, Nainggolan është bashkuar me Cagliarin.

U shpall si i padëshiruar nga Antonio Conte tek Interi, dhe belgu menjëherë ka gjetur skuadrën e tij të re.

Nainggolan është huazuar për një vit tek skuadra e Cagliarit.

Këtë e ka bërë të ditur vet klubi italian, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare te klubit, duke i uruar mirëseardhje lojtarit belg.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat