Real Madrid po përgatiti ofertën finale për Paul Pogba-n - Bota Sot
Real Madrid po përgatiti ofertën finale për Paul Pogba-n

Futboll

Real Madrid po përgatiti ofertën finale për Paul Pogba-n

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 11:58
Paul Pogba

Telenovela Madrid-Pogba nuk ka përfunduar ende.

Siç raporton Marca, drejtuesit e Los Blancos janë duke përgatitur ofertën e fundit dhe finale për shërbimet e francezit.

Francezi është lidhur tash e një kohë të gjatë për një kalim të mundshëm tek Reali, ose një rikthim tek kampioni i Italisë, Juventus.

Drejtuesit e djajve të kuq kërkojnë hiq më pak se 150 milion paund për shërbimet e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat