Firmos me Watfordin - Bota Sot
Firmos me Watfordin

Futboll

Firmos me Watfordin

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 18:48
Firmos me Watfordin

Danny Welbeck rifillon gjithçka nga Premier League.

Pasi i përfundoi kontrata me Arsenalin ish-sulmuesi i kombëtares angleze ka zgjedhur Watford për të vijuar karrierën.

Welbeck ka firmosur një kontratë afatgjatë me skuadrën që drejtohet nga trajneri Javi Gracia dhe do të jetë gati për startin e sezonit.

Welbeck do të jetë vlera e shtuar në sulmin e Watford në këtë sezon, një skuadër që synon të pozicionohet në 7-shen e parë të Premier Leagues.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...