Me këta lojtar vjen Milani në Kosovë - Bota Sot
Me këta lojtar vjen Milani në Kosovë

Futboll

Me këta lojtar vjen Milani në Kosovë

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 16:00
Me këta lojtar vjen Milani në Kosovë

Miqësorja historike ndërmjet Feronikelit dhe Milanit do të zërë vend nesër me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Faqja zyrtare e Milan në Facebook ka publikuar listën e lojtarëve që do të vijnë në Kosovë për këtë miqësore.

Në këtë grumbullim bëjnë pjesë gjithsej 24 futbollistë.

Portierë: G.Donnarumma, A.Donnarumma, Soncin; mbrojtës: Calabria, Conti, Gabbia, Laxalt, Mussacchio, Rodriguez, Romagnoli, Striniç; mesfushorë: Biglia, Bonaventura, Borini, Brescianini, Çalhanoglu, Kruniç, Paqueta, Maldini; sulmues: Andre Silva, Castillejo, Leao, Piatek, Suso.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...