Formacionet zyrtare: Liverpool – Norwich - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Liverpool – Norwich

Futboll

Formacionet zyrtare: Liverpool – Norwich

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 20:05
Xherdan Shaqiri

Premierliga angleze sonte starton me edicionin e ri, 2019/2020.

Në ora 21:00, në tempullin ‘Anfied Road’, hap sezonin Premierliga, në një sezon që pritet të jetë shumë emocionues deri në xhiron e fundit.

Ndeshja hapëse e xhiros së parë dhuron përballjen mes Liverpoolit dhe Norwich City.

Formacionet zyrtare:

Liverpool:

Image

Norwich City:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...