Uerdingen – Borussia Dortmund, formacionet zyrtare - Bota Sot
Uerdingen – Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

Futboll

Uerdingen – Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 20:24
Ilustrim

Borussia Dortmund nis sezonin e ri në futbollin gjerman.

Skuadra nga ‘Signal Iduna Park’ zhvillon ndeshjen e parë për këtë sezon, duke u takuar me Uerdingen në Kupën e Gjermanisë.

Ndeshja mes Uerdingen dhe Dortmund, fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat