Valverde flet për transferimin e Neymarit në Barcelonë - Bota Sot
Valverde flet për transferimin e Neymarit në Barcelonë

Futboll

Valverde flet për transferimin e Neymarit në Barcelonë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 07:13
Ernesto Valverde

Trajneri i Barçës nuk e ka përjashtuar transferimin e brazilianit.

Ernesto Valverde, ka mbajtur një konferencë për shtyp në Michigan në të cilën nga gazetarët i është bërë pytja rreth transferimit të Neymarit.

E përgjigjja e Valverdes ishte: “Thjeshtë është supozim nëse ai do të vie këtu, ne do të shohim se çfarë ndodh. Ajo që di është se jam trajner dhe që punoj me lojtarët që kam. Ne do të shohim, por unë nuk mendoj për këtë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...