Pas Perisic, pritet edhe një largim nga Inter - Bota Sot
Pas Perisic, pritet edhe një largim nga Inter

Futboll

Pas Perisic, pritet edhe një largim nga Inter

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 18:23
Ivan Perisic

Pas disa transferimeve mjaft të mira në këtë afat kalimtar nga Inter, tashmë kanë filluar largimet nga skuadra.

Ivan Perisic është lojtari i parë që pritet të zyrtarizojë largimin. Kroati pritet t’i bashkohet Bayern Munich në formë huazimi, për 5 milionë euro.

Pas Perisic, mediet në Itali raportojnë se Joao Mario është lojtari që mund t’i largohet kampit ‘Zi kaltër’.

Monaco mbetet skuadra e interesuar për shërbimet e portugezit, pasi Wolves dhe Brighton ‘digjen’ nga gara, me merkaton e mbyllur në Angli.

Mario nuk pritet të jetë i përfshirë në skuadër për ndeshjen e radhës në fazën parasezonale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...