Tuchel: Kjo është arsyeja pse e përjashova Neymar-in - Bota Sot
Tuchel: Kjo është arsyeja pse e përjashova Neymar-in

Futboll

Tuchel: Kjo është arsyeja pse e përjashova Neymar-in

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 22:02
Tuchel dhe Neymar

Neymar nuk është grumbulluar për ndeshjen e parë të Paris Saint-Germain në Ligue 1. Një vendim që ka shtuar zërat në lidhje me një shitje të brazilianit në javët e ardhshme.

Trajneri Thomas Tuchel ka provuar të hedhë pak dritë mbi atë që ka ndodhur në ditën e sotme. Këto kanë qenë fjalët e tij: "Neymar është stërvitur me grupin, ashtu si Kmpembe, por nuk ka arritur ta përfundojë seancën. Kjo është arsyeja pse nuk është grumbulluar".

Të jetë kjo arsyeja e vërtetë?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...