Lovren gjithnjë e më larg Liverpoolit - Bota Sot
Lovren gjithnjë e më larg Liverpoolit

Futboll

Lovren gjithnjë e më larg Liverpoolit

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 13:59
Dejan Lovren

Mbrojtësi i Liverpoolit, Dejan Lovren është shumë afër transferimit te Roma.

Kroati nuk luajti në ndeshjen kundër Newcastle United dhe po shpreson që sa me shpejtë të transferohet në Itali.

Për 30-vjeçarin ka qenë i interesuar edhe Milani, mirëpo Roma i ka premtuar një vend në ekipin e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat