Juve tregon vendimin për Khediran - Bota Sot
Juve tregon vendimin për Khediran

Futboll

Juve tregon vendimin për Khediran

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 15:20
Sami Khedira

Juventusi ka vendosur mos ta shesë këtë verë mesfushorin, Sami Khedira.

Ka pasur shumë spekulime që “Zonja e Vjetër”, nuk po e dëshiron në ekip gjermanin.

Khedira luajti shumë mirë në ndeshjen kundër Atletico Madridit, kjo gjë ka bërë që Maurizio Sarri të ndërroj mendim dhe t’i jap një shans gjermanit për të luftuar për një vend në ekipin e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...