Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin - Bota Sot
Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

Futboll

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 10:00
Neymar dhe Pogba

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen.

Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun.

Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona janë favorit të nënshkruajnë me brazilianin, por Zidane është i gatshëm të bëjë çmendurinë dhe ta bind brazilianin ti bashkohet Realit.

Francezi është i gatshëm të ofrojë shërbimet e Isco, Marcelo ose Raphael Varane në mënyrë që ta transferojë Neymar, si dhe një pjesë të konsiderueshme parash dhe një page të lartë për brazilianin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...