Shaqiri i frymëzuar përpara finales, shikoni si e deh portierin dhe ia zhduk topin - Bota Sot
Shaqiri i frymëzuar përpara finales, shikoni si e deh portierin dhe ia zhduk topin

Futboll

Shaqiri i frymëzuar përpara finales, shikoni si e deh portierin dhe ia zhduk topin

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 00:27
Xherdan Shaqiri

Xherdan Shaqiri duket shumë i frymëzuar përpara finales së Superkupës së Europës.

Futbollisti shqiptar i Zvicrës, që te Liverpool ka gjetur formën më të mirë dhe është ndër më të dashurit për trajnerin Klopp, gjatë stërvitjes së fundit përpara ndeshjes së të mërkurës, ka dhuruar spektakël teksa i kapur nga kamera pas porte me fintet e tij dehëse ka shmangur portierin duke ia zhdukur topin...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...