Dorëzohet United, shkarkon yllin e skuadrës - Bota Sot
Dorëzohet United, shkarkon yllin e skuadrës

Futboll

Dorëzohet United, shkarkon yllin e skuadrës

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:52
Trajneri i Man UTD

Manchester United duket se ka hequr përfundimisht dorë nga Alexis Sanchez.

"Djajtë e Kuq" janë të gatshëm ta transferojnë lojtarin tek ekipi i të rinjve nëse kiliani nuk do të largohet nga klubit.

Sipas "The Sun", drejtuesit janë vënë në kërkim të blerësve dhe do të ishin të gatshëm të paguanin një pjesë të rrogës së tij marramendëse prej 500 mijë sterlinash në javë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat