Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

Futboll

Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:05
Liverpool – Chelsea

Liverpool – Chelsea, këto janë formacionet zyrtare të skuadrave.

Liverpool dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për Superkupën e Evropës.

Ndeshja do të fillojë në ora 21:00.

Liverpool: Adrian, Gomez, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah.

Chelsea: Kepa, Azpilicueta, Christensen, Zouma, Emerson, Jorginho, Kante, Kovacic, Pedro, Giroud, Pulisic. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat