Lampard zbulon arsyen e ndryshimeve të shumta në formacion - Bota Sot
Lampard zbulon arsyen e ndryshimeve të shumta në formacion

Futboll

Lampard zbulon arsyen e ndryshimeve të shumta në formacion

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:49
Frank Lampard

Trajneri i Chelsea-t, Frank Lampard, ka shpjeguar arsyen e ndryshimeve të shumta të bëra në formacionin titullar për Superkupën e Europës.

"Lojtarët që kanë fituar Europa League meritonin ta luanin këtë ndeshje dhe janë lojtarë të rëndësishëm", ka thënë ish-mesfushori.

"Unë nuk dua të kritikoj asnjeri. Kemi luajtur të dielën dhe duhej të përgatiteshim për këtë ndeshje në një kohë të shkurtër".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat