Liverpool – Chelsea, të gjithë habiten me emrin në fanellën e Jorginhos - Bota Sot
Liverpool – Chelsea, të gjithë habiten me emrin në fanellën e Jorginhos

Futboll

Liverpool – Chelsea, të gjithë habiten me emrin në fanellën e Jorginhos

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 21:36
Jorginho

Mesfushori i Chelseat, Jorginho e ka të shkruar gabim emrin në fanellën e tij.

Chelsea dhe Liverpool janë duke u ballafaquar në Superkupën e Evropës.

Por, mesfushori i “Blues”, Jorginho ka marrë vëmendjen kryesore në minutat e para të takimit.

Çuditërisht, ai e ka të shkruar gabimisht emrin në fanellën e tij.

Në vend të Jorginho, ai ka të shkruar emrin Jorghino.

Si ka ndodhur deri te ky gabim, është për t’u habitur por duket se nuk kishte kohë as për të siguruar një fanellë me emrin e saktë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat