Rashica ndan disa kujtime të veçanta - Bota Sot
Rashica ndan disa kujtime të veçanta

Futboll

Rashica ndan disa kujtime të veçanta

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 10:25
Milot Rashica

Milot Rashica ka vendosur të ndajë disa kujtime të veçanta me gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Ylli i Kosovës, që paraqitet në radhët e Werder Bremen në Bundesligë, ka publikuar një ‘Instastory’ me gjitha fanellat që ka veshur në karrierën e tij.

Të gjitha ato fanella janë të rëndësishme për Rashicën, dhe pasi në vete kanë kujtime të veçanta.

Gjithçka fillon me numrin 26 te Llamkos Kosovs, kur Rashica debutoi si i ri, për të vazhduar me Vittessen.

Sot Rashica te Kosova mban numrin 7, numër të cilin do ta mbajë edhe te Werder Bremen nga sezoni i ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...