Ish-trajneri i “Djajve” i bindur, tregon pse nuk largohet Pogba - Bota Sot
Ish-trajneri i “Djajve” i bindur, tregon pse nuk largohet Pogba

Futboll

Ish-trajneri i “Djajve” i bindur, tregon pse nuk largohet Pogba

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 11:42
Paul Pogba

Ish-ndihmës trajneri i “Djajve të Kuq” në kohën e Fergusonit, Steve McClaren, beson se Paul Pogba do të qëndrojë në “Old Trafford”, megjithë zërat e vazhdueshëm për një largim drejt Real Madridit.

Ndërsa merkatoja është ende e hapur në Spanjë, McClaren beson se francezi nuk do të largohet, pasi Manchester United i ka mbyllur transferimet e verës: 

“Unë mendoj se Pogba do të qëndrojë, ndryshe do të kishte ikur deri më tani. Klubi do ta kishte zëvendësuar atë. Përderisa nuk e ka bërë këtë, do të thotë se nuk nevojë, kjo është gjëja kryesore. Ju patët rastin ta shihnit Pogba të dielën. Chelsea bëri shumë mirë kundër tij në pjesën e parë, por pasi gjeti hapësira në pjesën e dytë, pasonte saktë dhe mund të shënonte gol. Pra, ai mund të bëjë gjëra të bukura".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...