Juventusi në pritje të shitjes së Dybalas - Bota Sot
Juventusi në pritje të shitjes së Dybalas

Futboll

Juventusi në pritje të shitjes së Dybalas

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 12:18
Paulo Dybala

Juventusi ende ka shpresa për ta shitur sulmuesin, Paulo Dybala.

Argjentinasi ishte i lidhur me United dhe Tottenham, mirëpo transferimi në këto dy klube dështoi.

Gjiganti italian ia ka ofruar PSG-së, mirëpo derisa të behët e qartë nëse Neymar do të largohet ose te qëndrojë, gjiganti francez nuk është i interesuar për lojtarin.

Për të është i interesuar dhe Bayerni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...