“James, do t’i shkatërrohet karriera te Reali”

Futboll

“James, do t’i shkatërrohet karriera te Reali”

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 12:33
James Rodriguez

Legjenda e Kolumbisë, Carlos Valderrama ka thënë se James Rodriguez nuk ka asnjë shans për të luajtur për Real Madridin.

Për kolumbianin është i interesuar Napoli dhe Atletico, mirëpo Zidane ka vendosur ta mbajë në ekip.

Valderrama beson që James është në kohën me të mirë dhe qëndrimi nuk do t’i sjellë ndonjë gjë të mirë.

“Ata e njohin, ka punuar me Zidanen, por problemi është që nuk do të luaj. Edhe nëse i gjithë ekipi do të jetë i lënduar, prapë nuk do të luaj”, deklaroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat