Formacionet zyrtare: Athletico Bilbao – Barcelona - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Athletico Bilbao – Barcelona

Futboll

Formacionet zyrtare: Athletico Bilbao – Barcelona

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 20:29
Ilustrim

La Liga spanjolle ka zgjedhur një ndeshje shumë interesante për t’i dhënë startin sezonit të ri, 2019/2020.

Në ‘San Memes’, Atletico Bilbao pret kampionët e sezonit të fundit, skuadrën e Barcelonës.

Barcelona në këtë ndeshje sa të rëndësishme, aq të vështirë, do të hyjë pa Lionel Messin e lënduar.

Ndeshja mes Bilbaos dhe Barcelonës, nis nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Athletico Bilbao:

Image
Barcelona:
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...