Hertha përmbys Bayernin, ish-lojtari i Liverpoolit shënon dhe feston si Ronaldo - Bota Sot
Hertha përmbys Bayernin, ish-lojtari i Liverpoolit shënon dhe feston si Ronaldo

Futboll

Hertha përmbys Bayernin, ish-lojtari i Liverpoolit shënon dhe feston si Ronaldo

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 21:36
Pamje nga ndeshja

Hertha Berlini është duke e mposhtur 2-1 Bayern Munichun në

Hertha Berlini e ka përmbysur rezultatin kundër Bayernit në ndeshjen që po zhvillohet në “Allianz Arena”, dhe po fiton 2-1.

Fillimisht ishte Dodi Lukebakio ai që shënoi për 1-1 në minutën e 36’, me ndihmën edhe të Vedad Ibisevic që devijoi topin.

Pak minuta më vonë, ish-lojtari i Liverpoolit, Marko Grujic, realizoi për 1-2 dhe festoi si Cristiano Ronaldo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...