Barcelona konfirmon marrëveshjen me Bayern për Coutinho

Futboll

Barcelona konfirmon marrëveshjen me Bayern për Coutinho

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 21:58
Coutinho

Barcelona ka konfirmuar se ka një marrëveshje të arritur me Bayern Munich për huazimin e Philippe Coutinho.

Pas një sezoni zhgënjyes me Barcën, braziliani ka pasur një numër të madh ofertash nga Premier League.

Tash udhëtimi i radhës për Coutinho do të jetë drejt Gjermanisë.

Marrëveshja në princip mes Barcës dhe Bayern është arritur dhe tashmë mbetet që gjithçka vetëm të zyrtarizohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat