Notat e lojtarëve në ndeshjen Athletic Bilbao-Barcelona - Bota Sot
Notat e lojtarëve në ndeshjen Athletic Bilbao-Barcelona

Futboll

Notat e lojtarëve në ndeshjen Athletic Bilbao-Barcelona

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 09:12
Ilustrim

Athletic Bilbao është treguar e fortë për Barcelonën në ndeshjen hapësë të La Ligas, duke e mposhtur me rezultat 1-0.

Aritz Aduriz, ishte ai që shënoi një gol të bukur në minutat e fundit të ndeshjes.

Dani Garcia ka dominuar mesfushën dhe del të jetë lojtari më i mirë i ndeshjes.

Pas tij me vlerësim vjen Capa, i përcjell nga Adiuriz.

Te Barcelona i vetmi që kalon klasën është Ter Sttegen me notën 7.

Griezmann u notua me 6.4, ndërsa De Jong me 6.7.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...