Lajm jo i mirë për Barcelonën, ja sa do të mungojë Suarez - Bota Sot
Lajm jo i mirë për Barcelonën, ja sa do të mungojë Suarez

Futboll

Lajm jo i mirë për Barcelonën, ja sa do të mungojë Suarez

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 10:53
Luis Suarez

Lëndimet nuk kanë të ndalur në kampin blaugran.

Pas Messit i cili humbi ndeshjen hapëse të La Ligas, ndaj Bilbaos të cilën Barcelona e humbi, tashmë është lënduar edhe sulmuesi kryesor i skuadrës Luis Suarez.

Uruguaiani u detyra ta lë fushën në minutën e 33-të pas nj goditje që mori.

Ai ka bërë të gjitha ekzaminimet e duhura mjekësorë dhe klubi ka konfirmuar lëndimin e tij.

Ata në një komunikatë të lëshuar sot kanë bërë të ditur se Suarez pritet të mungojë 3 deri në 4 javë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...